Talenciaki w naszej szkole!

Nasza szkoła wzięła udział w akcji Lidla “Szkoły pełne talentów” a dzięki zebranym talenciakom nasi uczniowie otrzymali mikroskop!

Sieć sklepów Lidl prowadzi wiele działań charytatywnych w Polsce, w tym akcję "Szkoły pełne talentów". W ramach tej inicjatywy Lidl przekazuje szkołom wiele różnych narzędzi i materiałów, które pomagają w rozwijaniu talentów i pasji uczniów. Akcja "Szkoły pełne talentów" to nie tylko wsparcie materialne. Lidl organizuje również warsztaty i szkolenia dla uczniów oraz nauczycieli, aby pomóc w kształtowaniu ich umiejętności i rozwijaniu zainteresowań. Cała inicjatywa ma na celu zwiększenie szans na edukację i rozwój dla dzieci i młodzieży w Polsce, a także zwiększenie ich zainteresowania nauką i nowymi technologiami.

Wygrana - mikroskop delta optical BioLight100 - to niezwykle przydatne narzędzie, które umożliwia badanie mikroświata oraz prowadzenie ciekawych eksperymentów. Dzięki temu sprzętowi uczniowie będą mieli okazję poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie biologii i chemii. To bardzo cenna nagroda, która na pewno przyczyni się do rozwijania zainteresowań uczniów i zmotywuje ich do nauki. Jesteśmy dumni i cieszymy się, że mamy tak wielu zdolnych i zaangażowanych uczniów. Brawo dla naszej szkoły i wszystkich rodziców, którzy przyczynili się do zdobycia tej nagrody!

Szczegóły akcji