DZIEŃ RODZINY 27.05.2023 r.

Z przyjemnością informujemy, że już 27 maja na stadionie „Podskarbińska” (OSiR Praga Płd.) odbędzie się II edycja rodzinnego pikniku „DZIEŃ RODZINY” organizowanego przez Terapeutyczną Szkołę Podstawową Chocimska oraz Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Raz – Dwa – Trzy My.

W wydarzeniu wezmą udział wszyscy uczniowie szkoły oraz podopieczni przedszkola razem ze swoimi rodzinami. Od godz. 10.30 uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił jako jedna drużyna w 6 konkurencjach lekkoatletycznych. Dodatkowymi atrakcjami „Dnia rodziny” będą strefa malucha z malowaniem buziek oraz bańkami mydlanymi XXL, a także kiermasz gastronomiczny „Żyję zdrowo, bo jem kolorowo”, który przygotują koledzy z innej klasy i z przedszkola. A na koniec każdy uczestnik – mały i duży – otrzyma pamiątkowy medal.

Kiermasz „Żyję zdrowo, bo jem kolorowo” to okazja dla podopiecznych szkoły i przedszkola do pokazania jak świadomie i zdrowo się odżywiać. Wszyscy uczniowie razem ze swoimi rodzinami przygotują dla pozostałych uczestników kolorowe dania, aby pokazać, że zdrowe jedzenie to również piękne i smaczne posiłki! W menu będą gościć dania o następujących kolorach:

*żółty (przedszkole)

*pomarańczowy (klasa 1 a + b)

*zielony (klasa 2 a + b + c)

*czerwony (klasa 3)

Cała kwota zebrana podczas kiermaszu zostanie przeznaczona dla naszych podopiecznych na wybraną przez nich atrakcję np. wyjście do kina, na lody, etc.

Wydarzenie* odbędzie się w sobotę 27 maja od godz. 10:30 do ok. 13:30 na stadionie „Podskarbińska” (OSiR Praga Płd.).

Wydarzenie na FB

* Uprzejmie informujemy, że impreza jest zamknięta – za okazaniem zaproszenia przekazanego od Organizatorów.