DZIEŃ RODZINY 27.05.2023 r.

Z przyjemnością informujemy, że 27 maja na stadionie „Podskarbińska” (OSiR Praga Płd) odbyła się II edycja rodzinnego pikniku „DZIEŃ RODZINY” organizowanego przez Terapeutyczną Szkołę Podstawową Chocimska oraz Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Raz – Dwa – Trzy My.

W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły oraz podopieczni przedszkola razem ze swoimi rodzinami. Od godz. 10.30 uczestnicy mogli spróbować swoich sił jako jedna drużyna w 6 konkurencjach lekkoatletycznych. Dodatkowymi atrakcjami „Dnia rodziny” były strefa malucha z malowaniem buziek oraz bańkami mydlanymi XXL a także kiermasz gastronomiczny „Żyję zdrowo, bo jem kolorowo”, który wspaniale przygotowali koledzy z innych klas i z przedszkola. A na koniec każdy uczestnik – mały i duży – otrzymał pamiątkowy medal i dyplom!

Kiermasz „Żyję zdrowo, bo jem kolorowo” był okazją dla podopiecznych szkoły i przedszkola do pokazania jak świadomie i zdrowo się odżywiać. Wszyscy uczniowie razem ze swoimi rodzinami przygotowali liczne potrawy, które były fantastycznie udekorowane i bardzo smaczne! W menu gościły dania o następujących kolorach:

*żółty (przedszkole)

*pomarańczowy (klasa 1 a + b)

*zielony (klasa 2 a + b + c)

*czerwony (klasa 3)

Cała kwota, która została zebrana podczas kiermaszu została przeznaczona dla naszych podopiecznych na wybraną przez nich atrakcję np. wyjście do kina, na lody, etc.

Wydarzenie na FB

Pozostałe zdjęcia można obejrzeć na naszym Facebooku

dzien-rodzica-09
dzien-rodzica-10