DZIEŃ OTWARTY Szkoły Podstawowej Terapeutycznej "Chocimska" - Zapraszamy!

zadowolony chłopiecPoznaj nas osobiście podczas dnia otwartego w Szkole Podstawowej Terapeutyczna “Chocimska”. Spotkajmy się w sobotę 2 marca o godz. 11.00 przy ul. Grażyny 11 na warszawskim Mokotowie.

Podczas dnia otwartego będziesz miał/a okazję poznać naszych wykwalifikowanych nauczycieli oraz specjalistów terapeutów, którzy prowadzą zajęcia w naszej szkole. Dowiesz się również jakie metody pracy stosujemy oraz jakie cele stawiamy przed naszymi uczniami. Będziesz miał/a możliwość zwiedzenia naszej szkoły oraz zapoznania się z jej wyposażeniem. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Dla dzieci przygotowaliśmy fantastyczne zajęcia, które z pewnością zapadną w ich pamięci na bardzo długi czas. Będą mogły wziąć udział udział m.in. w:

• pokazach naukowych, podczas których dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy na temat nauki i technologii, a także będą mogły zobaczyć, jak działa wiele ciekawych eksperymentów;

• grach zespołowych z elementami TUS, które pozwolą dzieciom na rozwijanie umiejętności pracy w grupie oraz nauczą ich, jak ważna jest współpraca i wzajemne wsparcie,

• oraz wiele innych!

Jesteśmy przekonani, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie i z chęcią powróci do naszej szkoły. 😀 Ale to nie wszystko! Podczas naszego dnia otwartego dla każdego - dużego i małego - przygotowaliśmy również pyszny poczęstunek.

Do zobaczenia na Grażyny!

sobota 2.03.2023

godz. 11.00 - 14.00