„Dziękujemy, że byłeś wśród nas.”

Z wielkim żalem i ogromnym smutkiem informujemy, że nasza społeczność szkolna straciła jednego z nauczycieli - młodego, pełnego pasji do pracy z młodzieżą i życzliwego człowieka. 31.12.2023 w wieku 24 lat zmarł pan Borys Kwiatkowski.

Był cudownym, ciepłym, empatycznym człowiekiem; bramkarzem, sportowcem, trenerem. Jego pasja do sportu była zaraźliwa i mobilizowała wszystkich do pracy nad sobą. Był nie tylko nauczycielem, ale także wzorem dla dzieci i młodzieży. Jego pozytywne nastawienie, zdolność do motywowania i zachęcania do dążenia do celu, była nieoceniona. Dzieci uwielbiały zajęcia i rozmowy z panem Borysem, które były wypełnione głośnym śmiechem i wspólną zabawą.

Zawsze będziemy pamiętać Go jako osobę pełną życia, gotową do pomocy, z codziennym uśmiechem na twarzy. Jego optymizm i energia były zaraźliwe, a miłość do sportu inspirująca. Nieobecność Pana Borysa pozostawi w nas pustkę, której nie da się wypełnić.

Chcielibyśmy wyrazić nasze głębokie współczucie dla rodziny i bliskich zmarłego oraz zapewnić, że nasza szkoła będzie robić wszystko, co w jej mocy, aby pomóc w tym trudnym czasie. Przyjmijcie nasze kondolencje.

Wspomnienia Pana Borysa pozostaną w nas na zawsze.

Cała społeczność szkolna.

borys