Rekrutacja do klasy 1 w Szkole Podstawowej Terapeutyczna “Chocimska”!

Zapraszamy dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z diagnozą spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera w normie intelektualnej.

📚ZAPRASZAMY DO KLASY 1!

Witajcie w Szkole dla Dzieci z Autyzmem i Zespołem Aspergera! Już teraz rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2024/2025. W naszej szkole, kładziemy nacisk na rozwój kreatywności, zainteresowań oraz naukę poprzez zabawę. Nasz wyjątkowy zespół pedagogiczny, z pełnym zaangażowaniem i pasją, zapewni uczniom najlepszą opiekę i wsparcie, pomagając im odkryć ich talenty i zainteresowania. Dołącz do naszej magicznej szkoły, gdzie Twoje dziecko odkryje swoje niepowtarzalne piękno i wyjątkowość!

👉 Wszystkie klasy są maksymalnie 1️⃣0️⃣ osobowe oraz posiadają 2️⃣ nauczycieli na każdej lekcji. Wychowawcy każdej klasy towarzyszy nauczyciel wspomagający (terapeuta).

👉 W programie na stałe znajduje się wiele zajęć rozwijających, np.:

✅ programowanie,

✅ eksperymenty naukowe,

✅ szachy,

✅ judo.

👉 Oferujemy łatwy dostęp do dodatkowych diagnoz, ocen i terapii, w tym m.in.:

✅ diagnoza autyzmu

✅ diagnoza dysleksji

✅ integracja sensoryczna

✅ diagnoza logopedyczna

✅ terapia pedagogiczna,

✅ trening umiejętności społecznych,

✅ socjoterapia,

✅ konsultacje psychologiczne dla dzieci i dorosłych,

✅ terapia rodzin,

✅ inne dodatkowe diagnozy.

❤️ Wspieramy potencjał i talenty każdego dziecka, podążamy za jego potrzebami i do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. ❤️

Nasza szkoła została stworzona specjalnie dla Dzieci i Młodzieży z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z diagnozą spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera w normie intelektualnej.

Aby zapisać się do naszej szkoły należy najpierw umówić się na indywidualne spotkanie kwalifikacyjne:

📌 telefonicznie: +48 733 284 444 lub +48 535 077 875

📌 osobiście: ul. Grażyny 11, Warszawa (Mokotów).

Z A P R A S Z A M Y !