Już od pierwszych dni października całe klasy były zachęcane do zaprezentowania swojego najpiękniej przyozdobionego (sposoby oraz metody są dowolne) egzemplarza dyni. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody, a najlepsza klasa została uhonorowana specjalnym tytułem i nagrodą główną.

Konkurs ten nie tylko rozwija wyobraźnię, ale także uczy dzieci pracy zespołowej, kreatywności i dbałości o środowisko. Ponadto uczniowie uczą się cierpliwości i wytrwałości, ponieważ praca w grupie przy zdobieniu dyni wymaga m.in. tolerancji oraz uczy asertywności.

"Klasowa dynia" to wspaniała okazja do integracji całej klasy oraz budowania pozytywnych relacji między uczniami i nauczycielami.

A oto zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu “Klasowa dynia”!

Wszyscy uczniowie włożyli wiele pracy i kreatywności w swoje dynie. Były dynie malowane, wycinane, ozdabiane, a nawet wypalane. Jury miało trudne zadanie wybrania tylko kilku zwycięzców spośród tak wielu wspaniałych prac. Ale w końcu udało się wyłonić te najbardziej oryginalne i przykuwające uwagę.

Wyniki konkursu:

1 miejsce - klasa 4a
2 miejsce - klasa 1a
3 miejsce - klasy 3a i 4b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że za rok zobaczymy jeszcze więcej niesamowitych pomysłów!

konkurs-na-najpiekniejsza-dynie-8
konkurs-na-najpiekniejsza-dynie-7