WOW! Nasza szkoła zyskuje nową filię!

Rośniemy razem z naszymi uczniami! Od nowego roku szkolnego będziecie mogli nas znaleźć również przy ul. Ursynowskiej 8. Nowy budynek stanie się drugim domem dla klas 1 - 3. Strasznie się cieszymy i już nie możemy się doczekać Waszej obecności!

To wspaniała wiadomość dla uczniów i rodziców! Prężny rozwój naszej szkoły zaowocował rozszerzeniem nie tylko zakresu klas, ale również od nowego roku szkolnego będziemy mieć nową filię przy ulicy Ursynowskiej 8, która znajduje się w bliskiej odległości od aktualnej siedziby (ul. Grażyny 11). Nowa lokalizacja to piękna kamienica na Starym Mokotowie, która zostanie przeznaczona dla naszych najmłodszych podopiecznych.

Nowa siedziba szkoły znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta i wśród pięknych zielonych terenów. Znajdą się tam nowoczesne sale, pracownie oraz specjalistyczne pokoje do zajęć dodatkowych a także plac zabaw, o którym tak bardzo marzyliśmy. Wszystko to pozwoli na jeszcze lepsze warunki do nauki i rozwijania pasji i zainteresowań. Nowa szkoła na pewno zrobi wrażenie na wszystkich uczniach i nauczycielach, a także na rodzicach, którzy będą mieli pewność, że ich dziecko uczy się w miejscu bezpiecznym i przyjaznym.

Choć nadal trwają prace remontowe, już teraz widać, że będzie to idealne miejsce do nauki i zabawy dla najmłodszych uczniów! 😀

szkola-07
szkola-10
szkola-12
szkola-13
szkola-09
szkola-08